Welkom op de website van de Nederlandse Vereniging voor Reumatologie
www.nvr.nl - secrnvr@tiscali.nl - (030) 28 23 818
JNVR /

Contact

Deborah van Breukelen-Van der Stoep, regio Rotterdam
d.vanderstoep@sfg.nl
Remco Luijten, regio Utrecht
r.luijten@umcutrecht.nl
Anke Risselada, regio Utrecht
a.p.risselada-2@umcutrecht.nl
Paulina Sijtsma, regio Amsterdam
p.sijtsma@vumc.nl
Letty Steunenberg-Versteeg, regio Twente
g.steunenberg-versteeg@mst.nl
Ward Vercoutere, regio Maastricht
wardvercoutere@yahoo.nl
Anne Wennemars, regio Nijmegen
a.wennemars@maartenskliniek.nl
Carla Wijbrandts , regio Amsterdam
c.a.wijbrandts@amc.uva.nl
Dan Zhang, regio Groningen
d.zhang@umcg.nl
Els Zirkzee, regio Leiden
e.j.m.zirkzee@lumc.nl