Sluiten
Reumatoloog van de toekomstLees het beleidsplan  >

Informatie

Data

  • 24-09-2026
  • 25-09-2026

Website

Bezoek website

NVR Najaarsdagen 2026

Beste collega’s,

Op donderdag 24 en vrijdag 25 september 2026 zijn de Najaarsdagen van de Nederlandse Vereniging voor Reumatologie, op “Papendal” bij Arnhem.

In de 2026 editie verwelkomen we opnieuw de oude en vertrouwde onderdelen! Jonge collega’s zijn dagvoorzitter, we hebben interessante verdiepende presentaties, er zijn weer posterpitches en workshops. Heb je interesse in een workshop, wees er dan snel bij, want vol = vol en inschrijven = komen. De workshops gaan alleen door bij voldoende aanmeldingen.

Nieuw dit jaar is een pro-contra debat, waarbij twee reumatologen vanuit verschillende invalshoeken een actueel onderwerp zullen belichten. Op vrijdagmiddag organiseert de JNVR opnieuw een quiz!

Voor de openingssessie houden we u nog even in spanning, maar het belooft weer een mooie discipline overstijgende sessie te worden met inspirerende sprekers. Diverse werkgroepen en de NHPR verzorgen ook een interessant programma.

Kortom, het wetenschappelijk programma is veelbelovend! Natuurlijk is er ook meer dan voldoende gelegenheid om bij te praten met collega’s. En niet te vergeten; op donderdagavond is er een spectaculair feest!

Hopelijk tot ziens in Papendal!

Namens het organiserend comité Najaarsdagen,
Sofie Blokland, Martijn van den Bosch, Pascal de Jong, Noortje Kooijman, Juliette Pouw, Madelon Vonk, Joke Vriezekolk, Melek Yuksel,

Marloes van Onna (voorzitter)

 

Deel deze pagina